Březen 2007

Graffiti

31. března 2007 v 11:05 Graffiti

Úmění nebo zločin?

Ve vzduchu se vznášejí barevné výpary a u zdi se míhají siluety doprovází postav. Jejich pohyb jemný sykot, cinkání a tlukot srdce. Jsou to oni
Pro většinu sprejerů není hlavním cílem ničit, ale naopak tvořit. Samozřejmě i mezi nimi se najdou výjimky. Naneštěstí pro sprejery jsou právě tyto výjimky v graffiti velmi viditelné. "Mrzí mě, že hodně lidí kouká na writery jako na vandaly. Graffiti je tvorba jako každá jiná. Pochopitelně že jsou lopaty, který čmárají po památkách, ale - stejně jako většina kluků - i já se snažím o takových věcech přemýšlet," uvádí pro časopis Reflex (32/2000) Wladimir 518, jedna z nejvýraznějších postav pražského graffiti.
PARTA V GRAFFITI
Stavebním kamenem graffiti je jednotlivec, tzv. writer. Vymyslí si jméno (většinou nic neznamená, jen dobře zní a vypadá) a koupí sprej. Když se potká více writerů, kteří chtějí tvořit ve stejném stylu nebo k sobě mají jiným způsobem blízko, založí tak zvanou crew, jejíž název se skládá většinou ze tří písmen.
Spoustu lidí u graffiti drží hlavně parta. "Myslím, že je důležitý, aby se writeři mezi sebou bavili o tom, co si myslí a proč dělají právě tohle, sdělovali si svoje názory a tak. Když lidi mezi sebou komunikujou, přijímají taky cizí názor a jdou tak rychleji dopředu," říká DIZE, který patří k mladší generaci sprejerů.
KDE SE VZALO
Graffiti vzniklo v 70. letech 20. století v ulicích města New York. Asi nejrozšířenější "pravda" o vzniku tohoto kulturněvýtvarného směru je ta o newyorském pošťákovi, který si značil cestu jednoduchým podpisem TAKI 183. Dělal to s takovou vervou, až se obyvatelé New Yorku začali zajímat, co TAKI 183 znamená. Po vzoru mladého pošťáka se pak spousta mladých lidí chopila sprejů a graffiti se rozvinulo až do podoby, v jaké ho známe dnes. Netrvalo dlouho a někteří writeři se dostali až do nejprestižnějších newyorských galerií.
ZAČÁTKY U NÁS
V České republice se dá vznik graffiti odhadnout poměrně přesně. Po roce 1989 se u nás začaly objevovat první throw-upy a tagy převážně od zahraničních sprejerů, které přilákaly nově otevřené hranice.
Za prvního českého writera je považován ostravský MANIAC, ale centrem českého graffiti se stala Praha, jež má vše, co writer potřebuje: rozlehlá sídliště, labyrint ulic a metro. První pražské crew jako CSA, CSB a později TCP nebo NNK se skládaly z několika nadšenců, kteří nežili ničím jiným. V graffiti našli svou vlastní kulturu a životní styl.
"Praha se hodně změnila. Neříkám, že k lepšímu nebo horšímu, je to prostě normální vývoj jako všude jinde. Ty lidi na začátku měli úplně jiný podmínky. Například o tom neměli vůbec žádný informace. Když jsem se bavil s jedním týpkem z CSA, říkal, že si půjčovali americký filmy, aby viděli, jak graffiti vůbec vypadá," popisuje DIZE pravěk českého sprejerství.
HIP HOP A SPREJ
O graffiti se mluví jako o jednom ze čtyř faktorů hiphopové kultury. Zbylé tři jsou DJing (míchání desek), rap (zpěv) a breakdance (tanec). Spojení graffiti a hip hopu dnes už mnozí writeři nepovažují za příliš důležité. "V graffiti je úplně jedno, co člověk poslouchá nebo jak se oblíká. Je sice pravda, že se lidi nejvíc scházejí na hip hopu, ale to proto, že víš, že tam potkáš známý," říká DIZE, který opravdu nevypadá jako hiphoper. Jeho kolega MOST mi ukazuje svoje kalhoty: "Hlavně tam napište, že nenosíme ty široký kapsáče s rozkrokem po kolena!"
KDO JSOU TOYS?
Mezi writery panuje rivalita. Když někdo zkušenému writerovi přejede jeho piece sprejem, může z toho mít problém. Mladí sprejeři - toys - proto ty starší většinou raději respektují a tiše se od nich učí. Dřív například bývalo normální brát toyům barvy, dnes už to tak není. "Já osobně, než něco přejedu sprejem, si položím otázku: Udělám lepší piece? To je základ," dodává DIZE.
ULICE VERSUS VLAKY
Pozornost writerů se upíná na dva základní typy ploch - ulice a vlaky. V ulici se dělají především dvoubarevné piecy, které dají vyniknout propracovanosti písma. Nejčastěji se používá stříbrná barva (vznikají tzv. chromy), protože nejrychleji kryje. Vlaky sprejery lákají hlavně kvůli tomu, že jejich dílo putuje po celé republice, a tudíž ho vidí větší počet lidí. Mezi writery se vlaky cení víc než ulice, nejcennější je však metro. A to nejen pražské, ale i zahraniční, například berlínský U-Bahn nebo londýnský Underground. "Já nejraději dělám v ulici. Metro je na mě moc stres a vlak jsem neudělal hodně dlouho," konstatuje suše DIZE a pokračuje, "dřív jsem snil o tom, jak budu mezi všema největší king a jméno budu mít na každým rohu. Teď je mi to úplně jedno. Maluju si jen tak pro zábavu a třeba i na místa, kde to není vidět."
§ 257
1. července 2001 nabyl účinnosti § 257b, podle kterého může být polapený sprejer odsouzen až na osm let vězení, způsobí-li značnou škodu
opakovaně nebo ve velkém rozsahu.
Prozatím za graffiti žádný sprejer do vězení nešel a trestem zůstávají hlavně veřejně prospěšné práce a peněžitý trest.
CENA ŠKODY
Vyčistit 1 m2 zdi poničené sprejem stojí od 800 do 1200 Kč. České dráhy a pražské metro vydávají ročně milionové částky za nátěry, ostrahu depa a mytí vozů. Vozy metra musí v depech hlídat ochranka se psy a kamerový systém napojený přímo na policii. Ta každé nové graffiti pečlivě dokumentuje a ukládá do své databáze.
***
GRAFFITI
graffiti - anonymní kresby nebo obrazy ryté či kreslené na zdech a dalších plochách, graffiti (v tomto smyslu) se objevovalo
již ve starém Egyptě a Římě; dnes se používají především barvy ve spreji graffiti art - hnutí, které vzniklo v New Yorku v polovině 70. let minulého století; typické jsou pro něj sprejové techniky
malby; hnutí vzniklo jako zápas gangů mladých lidí žijících v Bronxu a v Brooklynu. Gangy svá dobytá území označovaly spreji - podpisy a značkami.
Zdroj: Nová encyklopedie českého výtvarného umění, ACADEMIA 1995
SLOVNÍČEK POJMŮ
writer
(vrajtr) - kdo barvou ve spreji vytváří různé sprejer, grafiťák společným identifikačním znakem každého writera vagonech metra vystupující společně, pod či vlaků; též specifický pro
crew ( krú) - skupina sprejerů
toy ( toj) - mladý, začínající sprejer
tag ( teg) - jednoduchý podpis či značka sprejem nebo fixou, obrys
piece ( pís) - vybarvený obraz graffiti na zdi
chrom - piece vybarvený stříbrnou barvouthrow - up
( trouap) - " minutka", rychlé graffiti, většinou jen vagonu metra nebo vlakuwhole vagon soupravu vlaku komínu apod.) či metra
panel car - graffiti na ( vúl ker) - graffiti přes celý
whole train ( vúl trejn) - graffiti přes celou
roof top ( rúf top) - graffiti ve výšce ( na střeše, na
legál - graffiti na tolerované ploše
________________________________________________________________

Pojmy související s tvorbou graffiti:

Grafitti pochází z řeckého slova "graphein", což znamená psát…
A první grafitti jaké známe dnes vzniklo v 60. a 70. letech v New Yorku…
slovníček nej používanějších pojmůů;)
Crew-parta writerů, který spolu vytváří jednotlivá dílka…
Can-sprej
Book=SKETCHBOOK-skicák writera, obsahuje vlastní návrhy, skici a tagy ostatních..
King-nejlepší writer nebo vůdce crew
Tag-jednoduchý, ale stylizovaný podpis
Toy-začátečník nebo tvůrce, jehož výtvory nejsou příliš ceněny
Writer-z angličtiny - to write - psát, takže writer = sprejer
Piece-kus, dílko, označení pro jednu grafitti malbu; pokud jde o ztvárnění jména autora, je rozlišujícím znakem oproti tagu využití kontur a vyplnění vnitřního prostoru. Bývá většinou vytvořen za použití více barev. Mezi základní formy "pieců" patří:
- THROW UP - "rozvinutý tag"; používá se na jména writera nebo crew. Mezistupeň mezi tagem a piecem..
- Panel, end to end - "od kraje ke kraji", zkratka "E2E"; vagón posprejovaný po celé své délce v prostoru pod okny…
- Top to bottom - "od shora dolů", zkratka "T2B"; vagón posprejovaný po celé své výšce..
- Whole car - "celý vůz"; přes celý vagón včetně oken..
- Whole train - "celý vlak", přes celou soupravu vlaku nebo metra…
________________________________________________________________
________________________________________________________________


Jazykolamy

31. března 2007 v 10:19 Jazykolamy
S těchto Jazykolamů se vám bude plést jazyk !
1. Měla babka vrabce v kapse
vrabec babce v kapse píp, zmáčkla babka vrabce v kapse
vrabec babce v kapse chcíp !
2. Řekněte tento jazykolam 5 krát.
Na cvičišti čtyři svišti piští.
3. Řekni tento jazykolam 10 krát .
Kaplan plakal v kapli .
4. Řěkněte tenhle jazykolam 10 nebo i víckrát.
Drbu vrbu
5. řeknětě tento jazykolam kolikrát chcete a pak mi na pište do komentářu kolikrát jste ho řekli. Je trochu těžký ho říct.
Zaližařivšísi lyžař potkal nezaližařivšísi lyžařku.
6. Řekni tenhle jazykolam aspon 7krat za sebou:
Já rád játra, ty rád játra.
8.Tenhle jazykolam řikej co nejrychleji za sebou!
Tisíc stříbrných stříkaček,přeletělo přes tisíc stříbrných střech.
9.Tento jazykolam řikej stále zasebou aspon 5krát.
Rubl, dolar, lybra
10.Tento jazykolam říkej dokola aspon 5krát.
Naolejuje julie koleje nebo nenaolejuje julie koleje.
11.5ikej rychle za sebou.
čtiři svičti na cvičišti piští.
12. Říkej rychle za sebou tenhle jazykolam:
Strč prst skrz krk!
13. Říkej rychle za sebou tenhle jazykolam:
Doktůrek mi nedal prášků - uvař, brášku, trošku hrášku!

Rozvrhy hodin

31. března 2007 v 0:28 Rozvrhy hodin
Rozvrhy hodin:

Anorexie

30. března 2007 v 23:59 Anorexie + fotky
Poruchy příjmu potravy!

1.Mentální anorexie-Úmyslné snižování tělesné hmotnosti,odmítání jídla-hladovění,strach z tloušťky.
Snížení hmotnosti bývá až 85% normální váhy.

2.Bulímie-Má kritéria anorexie,opakovaně však dochází k přejídání a následujímu vzracení a aplikace projímadel,hluboké psychycké příčiny(sahají často až do dětství)

3.Obezita-je otylost příčiny
a)vnitřtní-genetické
b)vnější-nadbytek jídla,nízká pohybová aktivita,nevhodní stravy..
Fotky:

Sebepoškozavání

30. března 2007 v 23:42 Sebepoškozavání
SEBEPOŠKOZOVÁNÍ
Sebepoškozování v klinickém slova smyslu představuje kategorii, která má sociální kontext a sociokulturní pozadí. Zacházení s lidským tělem je determinováno sociálními okolnostmi a rituály, které mají kulturní a sociální význam. Tyto okolnosti rozhodují o tom, které zásahy do lidského těla lze pokládat za konvenční normu (např. tetování nebo piercing) a které již mají charakter sebepoškozování v patologickém slova smyslu.

Budeme charakterizovat termíny, které se vyskytují v odborné literatuře a popisují patologické sebepoškozující chování. Je zřejmé, že sebepoškozující a suicidální chování se odlišuje, ale toto odlišení nebývá vždycky v klinické praxi snadné.


Automutilace (self-mutilation) představuje sebepoškození, kde nejčastější motivace vyplývá z psychotické poruchy a sebepoškození může mít symbolický význam. Příkladem je automutilace zaměřená proti části těla (např. ruce, genitáliím, očím, jazyku) symbolicky vyjadřující patologické pocity viny a sebepotrestání při těžké depresi. Bizarní automutilace se mohou vyskytnout u pacientů trpících schizofrenním onemocněním. Automutilace se může také vyskytnout jako vedlejší produkt neobvyklých sexuálních praktik sadomasochistického charakteru nebo u osob s poruchami osobnosti v zátěžových situacích, jako je např. trestní stíhání, pobyt ve vězení, nedobrovolná hospitalizace, a může mít účelový charakter.

Sebepoškozování (self-harm, self-injury, self-wounding) je termín, který je nejčastěji spojován s vědomým, záměrným, často opakovaným sebepoškozováním (sebezraňováním) bez vědomé suicidální motivace, v němž dochází k narušení tělesné integrity, bez závažného letálního dosahu. Nejčastěji jde o řezná poranění kůže, zápěstí, předloktí, hřbetů rukou, škrábance, vyřezávání znaků do kůže. K sebepoškození bývají používány ostré předměty, např. žiletka, sklo. Další formou sebepoškození je popálení, např. cigaretou nebo zapalovačem. Uváděné motivy pro sebepoškození jsou rozličné, nejčastěji uváděným motivem bývá pocit vzteku na sebe samého, úleva od napětí, někdy též přání zemřít. Sebepoškozování je považováno za jeden ze znaků narušené osobnosti, nejčastěji hraničního charakteru. Někteří autoři ovšem sebepoškozující chování koncipují spíše jako návykovou poruchu (addiction) než jako znak specifické poruchy osobnosti. Do okruhu sebepoškozování bývá zahrnováno i předávkování léky, které je opakováno a není u něj patrný přímý suicidální motiv. I když v sebepoškozujícím chování můžeme nalézt apel na okolí, nebývá snaha o získání pozornosti okolí jediným motivačním mechanismem.
Syndrom záměrného sebepoškozování (deliberate self-harm) představuje širší pojetí sebepoškozujícího chování, které je vydělené z kategorie suicidálních pokusů a zahrnuje sebepoškozování jako specifický patologický projev u poruch osobnosti (hraniční, histrionské, disociální, mnohočetné poruchy osobnosti), nebo u pacientů s poruchami příjmu potravy (zejména mentální bulimie) a pacientů závislých na návykových látkách.
Syndrom pořezávaného zápěstí (wrist-cutting, slashing) má charakter sebepoškozování, v němž dominuje pořezávání, typicky na zápěstí a předloktí, které nemá vědomý suicidální motiv. Popisuje se, že afektivní projevy, které provázejí sebepořezávání, mají specifickou dynamiku a průběh. Pacienti prožívají tenzi a dysforii. Sebepořezání vede k úlevě a k opakování tohoto jednání. Osoby, které se pořezávají, mají snahu proti tomuto jednání bojovat, ale při snaze ovládnout se prožívají napětí, dysforii a vztek, afektovou kombinaci, která vede k opakování sebepoškozujícího jednání.
Předávkování léky (self-poisoning, overdosing) představuje neindikované, nepřiměřené nebo nadměrné užití dávky léků bez zřetelného suicidálního úmyslu. Předávkování bývá často opakované. Může jít o léky, které byly pacientovi předepsány nebo které patří někomu z rodiny, ale i takové, které náhodně najde v domácí lékárničce.
A jaký je váš názor na sebepoškozování? Pište nám do komentářů vaše názory...

ČTI!Jen pro silné žaludky

30. března 2007 v 23:39 ČTI! Jen pro silné žaludky!
-TESTY NA ZVÍŘATECH
MAX FACTOR

Pokaždé když v televizi uvidíte novou reklamu na MAX FACTOR uvědomte si KOLIK ZVÍŘAT ZEMŘELO kvůli jendomu drahýmu výrobku!!!!!

Nekupujte si MF a napište jim svůj nesouhlas!

ZDROJ: grifel.blog.cz
JESTLI MÁTE BLOG, ZKOPÍRUJTE TENTO ČLÁNEK A DEJTE HO NA SVŮJ BLOG! BOJUJTE ZA BEMOCNÉ ŽIVÁ TVOŘENÍ!!!!ROZŠIŘTE TENTO ČLÁNEK!

Test osobnosti

30. března 2007 v 23:24 Test osobnosti
Test osobnosti ZDE!

Deprese a její příčiny

30. března 2007 v 23:16 Deprese a její příčiny
Deprese a její příčiny:
Přesná příčina vzniku deprese zatím není stále známá - známe pouze některé biologické procesy v mozku a faktory, které se mohou na vzniku deprese podílet.
Bylo zjištěno, že za vznikem deprese pravděpodobně stojí nedostatek některých neurotransmiterů v mozku (chemické sloučeniny, pomocí kterých se předává signál z jedné nervové buňky na druhou). Mezi neurotransmitery podílející se na vzniku deprese patří zejména noradrenalin a serotonin, v menší míře pak i dopamin. Léky, které obsah těchto neurotransmiterů v mozku zvyšují, symptomy deprese zlepšují. Zatím se neví, co přesně způsobuje pokles hladin těchto neurotransmiterů.
Mezi faktory, které zvyšují pravděpodobnost vzniku deprese patří genetická výbava jedince (u osob, jejichž pokrevní příbuzní trpí depresemi, je větší riziko onemocnění), dlouhodobý stres (vyšší riziko je u osob dlouhodobě stresovaných a především u těch, které nemají možnost tento stav ovlivnit), akutní stresující události (např. úmrtí blízkého člověka, rozvod, propuštění z práce, odchod do důchodu apod.), typ osobnosti (obecně je vyšší riziko onemocnění např. u úzkostných lidí). Na vzniku deprese se může podílet i výchova v rodině (zejména nepřiměřená náročnost a kritičnost rodičů), týrání nebo pohlavní zneužívání v dětství.
Deprese může být ale vyvolána i některými chorobami, např. poškozením či onemocněním mozku (nádory, roztroušená skleróza, demence), některými léky (např. léky proti vysokému krevnímu tlaku, perorální antikoncepce, steroidní hormony atd.) či drogami.

Ve špatnou dobu, na špatným místě...

30. března 2007 v 12:29 Ve špatnou dobu na špatněém místě...
Ve špatnou dobu, na špatným místě...

Kopanec!

30. března 2007 v 12:26 Kopanec!
CO TĚ NEZABIJE, TO TĚ POSÍLÍ....KOPANEC!

Změř ho!

27. března 2007 v 10:40 Změř ho!
Holky,chcete zjistit jak dlohý má váš kluk dlohý penis,pokud to ještě nevíte?Nebo kluk vašich snů?Tak si ho změřte přímo ZDE!

Pokreslené Ruce

27. března 2007 v 9:38 Pokreslené Ruce
POKRESLENÉ RUCE

Šifrátor a Dešifrátor

27. března 2007 v 9:26 Šifrátor a Dešifrátor
Chcete poslat někomu zašifrovanou Zprávu,nebo chcete si jen tak skusit něco zašifrovat a odšifrovat??Tak si to mužete skusit Zde!

Chcete někoho nasrat jako já?

27. března 2007 v 9:08 Chcete někoho nasrat?
1.Pokud chcete někoho nasrat jako já,ale musí to být kluk, tak mu řekněte že jste našli na netu tuhle stranku www(jmeno kemu to budete posílat).homo.com Příklad: www.petrnovotny.homo.com a mužete si sněho dělat prdel,mě tak načapal jeden borec a plno ostatních zas já))!
________________________________________________________________
2.A pokud si zněkoho chcete udělat hustej forek,tak co by koho víc nasralo než najít stránku kde je jeho jmeno a vyfoceny jeho přirození, ve velikosti angreštu)). Stačí dát www.(Jmeno osoby ktere to chcete poslat).hasatinydick.com Např: www.petrnovotný.hasatinydick.com,mě tohle udělal taky jeden borec,ale veděl sem že to je forek,protože předtím sem dostal to co máte nad tím)).
________________________________________________________________
3.Jako dalši tu je mrdajcí tlustoška,zadaní zas zní www.(jmeno osoby které to chcete poslat).youloveniggers.com/ Příklad: www.petrnovotny.youloveniggers.com/
________________________________________________________________
4.Další prdel si mužete udělat z někoho a jeho mámi,která mu ho kouří)),stačí zadat www.(jméno oběti).yourmothersucksdicks.com/ Příklad: www.petrnovotny.yourmothersucksdicks.com/
________________________________________________________________
5.Tak tohle je asi nejvěčí hnus co tu je,to posílejte těm nejvěčím prasákum co znáte)).Pošlete to někomu jako on (holka) pojídajíci vytrusy druhého(! www.(jmeno osoby které to chcete poslat).lovesshit.com/ Příklad: www.petrnovotny.lovesshit.com/ (Ale je to vážně hnus)!
________________________________________________________________
6.Jako dálší hustárna tu je týpek líbající se z kozou)),pošlete www.(Jmeno osoby které to chcete poslat).lovesgoats.com/ Příklad: www.petrnovotny.lovesgoats.com/ Tohle je docela hustý)).
________________________________________________________________
7.jako další tu je tančící holka z pérem)! Zase pošlete www.(jmeno kemu to chete poslat).lovesshemales.com/ Příklad: www.petrnovotný.lovesshemales.com/ (posílejte spíše holkám))!
________________________________________________________________
8.Dalši tu je kluk kterej dělá kurvičku dvoum slečnám s pérama). Zase www.(jmeno osoby které to chcete poslat).yourdaddyisgay.com/ Příklad: www.petrnovotny.yourdaddyisgay.com/
________________________________________________________________
9.A ještě tu je holka totalní ninfomanka,z totálně rozmrdanou škeblou a pusou)).Musíte vydět a poslat, holčinám které jsou natom taky takhle). www.(jmeno osoby ktereé to chcete poslat).yourwifescunt.com/wife.php Příklad: http://www.petrnovotny.yourwifescunt.com/wife.php
________________________________________________________________
10.předposlední hnus tu je holka celá chlupata jako chlap z roztáhnutou škeblou, no hnus! zase www.(jmeno osoby které to chcete poslat).yourmotherspussy.com/mother.php Příklad: http://www.petr novotny.yourmotherspussy.com/mother.php
________________________________________________________________
11.Jako poslední tu je frajer kterej strčil druhýmu frajerovi ruku do zadku až po loket)),fest hnus! opět www.(jmeno osoby které to chcete poslat).shitbox.com/ Příklad: http://www.petrnovotny.shitbox.com/
________________________________________________________________
________________________________________________________________
Poznámka:
Je tu jedenáct srandiček...
Každná srandička obsahuje i zvuk,takže před odesláním řekněte dotyčnému at si zapne repráky!
Jako vzor sem použil jmeno Petr novotný, není to umíslné,ale pouze jen jako vzor!
Takže doufám že někoho nachytáte stejně jako ja,a nebo stejně jak nachytali i mě!)

Proti depce...

9. března 2007 v 22:32 Proti Depce..
Tak na tohle se fakt mrkněte pokud máte zrovna depku...DEPKA

Gipsy - Romano Hip hop : Cele New album tu najdet v Mp3 + Jeho Životopis s fotkami.

8. března 2007 v 10:59 Gipsy - New album ke stažení + Životopis
GIPSY
Životopis + Cele jeho New Album v Mp3,ale zabalené!
Svou profesionální dráhu začal již v brzkých třinácti letech, kdy jako freestyle Mc začal rapovat v pražských lokálních underground klubech. Převratné však bylo spojení s Djem Smogem (ex-Chaozz) v letech 1996-1998, kdy spolu zrealizovali projekt "SYNDROM SNOPP." V roce 1998 už tu byl s prvním albem, kde po boku Smoga rapoval v češtině a stal se brzy něčím velmi diskutovaným na tenkrát malé české hip-hopové scéně. Ve stejné době už předskakuje spolu se Syndromem takovým jménům jako jsou Pharcyde nebo Delinquent Habits (USA).
Když se psal rok 1999, zdálo se, že se Syndromem je konec. Náhle však vychází album "Syndrom Separace" a je jasné, že Syndrom bude pokračovat dál. Už v těchto dobách vznikají recovery anglických textů, které Gipsy sepsal ve svých třinácti letech a je jasné, že Gipsy směřuje k anglické solo desce.
Když odehrál Gipsy dost koncertů, české scéna věděla, že se brzy Syndrom Snopp stane podstatným prvkem již velké české scény.
Za dva roky je tu další album s názvem "Syndrom Snopp 3.0" a je natočeno několik anglickým demo snímků, které se později mají stát hlavními hity solové anglické desky. Syndrom Snopp v letech 2002-2004 předskakoval takovým jménům, jako jsou GhostFace Killah (Wu-Tang family, USA) nebo Rah The Rugged Man (USA). Už na koncertech Gipsy dává anglické songy a bzry vychází jeho anglické solové album s názvem "Ya Favorite Cd-Rom." S tímto albem proráží Gipsy už i mimo hip-hopovou scénu a i v zahraničí.
Na jednom podiu se objevil vedle Bobana Markoviče, se kterým vznikly pozitivní hudební konexe. S ním odcestoval letos do Berlína a Drážďan, kde potvrdil, že to, co umí v Česku, předvede kdekoliv jinde. Zde už vystupuje se svojí romskou kapelou a ve složení Gipsy + Vojta Lavička + Patrick Banga (Gipsyho dvojče) a dobývá tuzemské festivaly jako jsou Colours of Ostrava, Trutnov atd. Za zmínku také stojí velmi úspěšné turné po boku ženského tria ALIF. Vypsat všechno o Gipsym by možná bylo na celou knihu, ale to podstatné (nikoliv však to zásadní) už zde je napsáno.
___________________________________________________________________________
Tady je to jeho nove album, musíte ho stáhnou, poté ho musíte rozbalit v rozbalovači Např: Winzip nebo Winrar a pak už mužete poslouchat!Gipsy - New Album STAHUJTE!
___________________________________________________________________________
Další jiné Mp3 od Gipsyho třeba remixi z Marpem,nebo písně ze starych alb, najdete v rubrice Mp3!


Taxi 3

8. března 2007 v 10:22 Filmy - Ke stažení
Taxi 3
heslo:taxi 3